Dariusz Więch

O mnie

Dariusz Więch

Cześć, nazywam się Dariusz Więch. Moja pasja czyli tworzenie stron internetowych rozpoczęła się w 2006 roku, zaczynając pracę w SITK RP oddział w Krakowie jako informatyk - REFERENCJE DLA F.P.H.U. DARIUSZ WIĘCH.

Ale pierwszy projekt strony internetowej powstał tuż po narodzinach mojej córki... Tak, przede wszystkim jestem ojcem 15 letniej Eli i uwielbiam jezdzić na rolkach czy łyżwach [w zależności od pory roku :)]

W 2019 roku miałem przyjemność pracować w Baudour [Belgia] przy projekcie, którym głównym wykonawcą jest ISG z Wielkiej Brytanii gdzie klientem jest [wujek] Google. Pracę wykonywałem, prowadząc firmę pod swoim nazwiskiem: F.P.H.U. Dariusz Więch ul. Nowosądecka 11/8, 30-683 Kraków NIP: PL6792109737.

Więc jeśli tu jesteś, nie wahaj się. Skontaktuj się ze mną. Bo jestem po to, by Ci pomóć.

Skontaktuj Się

współpraca z dariuszwiech.pl

Współpraca z dariuszwiech.pl to same korzyści

Ponad połowa internautów na świecie przegląda internernet, wykorzystując do tego telefony. Dlatego projektuję strony internetowe w technologii RWD (Responsive web design), czyli układ strony automatycznie dostosowuje się do rozmiaru okna przeglądarki.

Tak. Płacisz tylko raz za stworzenie strony internetowej. Nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Tak. Mój numer NIP: PL6792109737 i widnieje w systemie VIES. Za każde płatne usługi wystawiam fakturę.

Cena zaczyna się od 500 zł netto + VAT. Ostateczna kwota za stworzenie strony internetowej jest zależna od takich czynników jak: ilość zakładek czy dodatkowe funkcje. Aby dowiedzieć się ile Twoja strona internetowa będzie kosztować, skontaktuj się poprzez formularz lub też zadzwoń.

* pole wymagane